Program przesłuchań we Wrocławiu

Kolejność prezentacji:

grupa 1

1. Krzysztof Kaczmarek - Yann Tiersen - "Comptine d'un autre été" z filmu "Le Fabuleux Destin d'Amélie Poulain"

2. Bartłomiej Hadaś - Jeremy Soule - "Dragonborn" z gry komputerowej "The Elder Scrolls V: Skyrim" (arr. Atin Piano)

3. Hanna Sadowska - Fryderyk Chopin - Nokturn cis-moll (op.posth.)

4. Piotr Paduszyński - Piotr Paduszyński - "Linke"

5. Bartłomiej Nagiewicz - Taro Umebayashi - Temat z filmu anime "Yuri!!! on ICE"

grupa 2

6. Michał Zając - Klaus Badelt - Temat z filmu "Pirates of the Caribbean"

7. Jakub Papliński - Clint Mansell - Temat z filmu "Requiem for a Dream"

8. Dominik Batog - Maurice Ravel - "Pavane pour une Infante défunte"

9. Anna Maria Gąsiorek - Maurycy Moszkowski - Tarantella op.77 nr 6

10. Lena Wdowiak - Fryderyk Chopin - Walc cis-moll op.64 nr 2

grupa 3

11. Hanna Bielecka - Ludovico Einaudi - "Nuvole Bianche"

12. Julia Niemiec - Ludovico Einaudi - "The Earth Prelude"

13. Jakub Kilarski - Dymitr Szostakowicz - Walc c-moll nr 2 z Suity na orkiestrę estradową

14. Natalia Domaradzka - Yiruma - "River flows in you"

15. Maciej Borczyk - Franz Liszt - "Rapsodia węgierska" nr 3, S.244/3

grupa 4

16. Piotr Kordel - Ludwig van Beethoven /Johann Sebastian Bach - Sonata c-moll op.13 cz.2/"Jesus bleibet meine Freude" BWV 147 (Medley dwóch utworów)

17. Jędrzej Kosmowski - Fryderyk Chopin - Nokturn cis-moll (op.posth.)

18. Julia Rotko - Fryderyk Chopin - Nokturn cis-moll (op.posth.)

19. Małgorzata Spychała - Maurycy Moszkowski - "Kaprys hiszpański" op.37

20. Maria Spychała - Michaił Glinka - Nokturn Es-dur

grupa 5

21. Ewa Suchowierska - Fryderyk Chopin - Walc Es-dur op. 18

22. Ewelina Kulińska - Fryderyk Chopin - Fantazja Impromptu op.66

23. Hubert Dyczkowski - Hans Zimmer - "Time" z filmu "Inception"

24. Emilia Rzeszutek - Wojciech Kilar - Walc z filmu "Trędowata"

Harmonogram
08:45 - 09:00 - Przybycie uczestników 1 grupy
09:15 - 09:45 - Próba uczestników przy instrumencie według kolejności występowania (sesja zamknięta dla publiczności)
09:45 - 10:00 - Otwarcie sali koncertowej dla publiczności
10:00 - 10:30 - Eliminacje 1 grupy (sesja otwarta dla publiczności)
10:45 - 11:00 - Przybycie uczestników 2 grupy
11:15 - 11:45 - Próba uczestników przy instrumencie według kolejności (sesja zamknięta dla publiczności)
11:45 - 12:00 - Otwarcie sali koncertowej dla publiczności
12:00 - 12:30 - Eliminacje 2 grupy (sesja otwarta dla publiczności)
12:45 - 13:00 - Przybycie uczestników 3 grupy
13:15 - 13:45 - Próba uczestników przy instrumencie według kolejności (sesja zamknięta dla publiczności)
13:45 - 14:00 - Otwarcie sali koncertowej dla publiczności
14:00 - 14:30 - Eliminacje 3 grupy (sesja otwarta dla publiczności)
14:45 - 15:00 - Przybycie uczestników 4 grupy
15:15 - 15:45 - Próba uczestników przy instrumencie według kolejności (sesja zamknięta dla publiczności)
15:45 - 16:00 - Otwarcie sali koncertowej dla publiczności
16:00 - 16:30 - Eliminacje 4 grupy (sesja otwarta dla publiczności)
16:45 - 17:00 - Przybycie uczestników 5 grupy
17:15 - 17:45 - Próba uczestników przy instrumencie według kolejności (sesja zamknięta dla publiczności)
17:45 - 18:00 - Otwarcie sali koncertowej dla publiczności
18:00 - 18:30 - Eliminacje 5 grupy (sesja otwarta dla publiczności)
Po zakończeniu wszystkich wykonań uczestników eliminacji Jury udaje się na obrady.
Następnie, po zakończeniu obrad, zostaną ogłoszone wyniki eliminacji (około godz. 19:00)

© 2019 by MusiLingua.