Program przesłuchań finałowych

I. Emilia Cebula

 

1. Yiruma – Fairy Tale

2. Edward Grieg – Bryllupsdag På Troldhaugen op. 65 nr 6
3. Fryderyk Chopin – Preludium e-moll
 op. 28 nr 4

 

 

II. Bartłomiej Chmiel

 

1. Yiruma – Fairy Tale

2. Zygmunt Noskowski – Mazurka-Impromptu op. 43

3. Sergiusz Rachmaninow – Preludium g-moll op. 13 nr 5

 

 

III. Anastasia Datta

 

1. Yiruma – Fairy Tale

2. Fryderyk Chopin – Walc a-moll op. posth.

3. Ludovico Einaudi – Nuvole Bianche

 

IV. Bartłomiej Imach

 

1. Edward Elgar – Salut d'amour op. 12

2. Grzegorz Miśkiewicz - Fantazja na strunach jesieni

3. Yiruma – Fairy Tale

 

V. Stanisław M. Herman

 

1. Yiruma – Fairy Tale

2. Stanisław M. Herman – Sen

3. Medley muzyki filmowej Dmitri Tiomkina – (Alamo, High Noon, The High and the Mighty, Friendly Persuasion)

 

 

VI. Benedikt Kaliciak

 

1. Yiruma – Fairy Tale

2. Fryderyk Chopin – Preludium cis-moll op. 28 nr 10

3. Franciszek Liszt – Nokturn nr 3 "Liebestraun" 

 

 

VII. Eugeniusz Kovalenko

 

1. Yiruma – Fairy Tale

2. Fryderyk Chopin – Walc cis-moll op. 64 nr 2

3. Yevhen Kovalenko – Memories

 

 

VIII. Clément Lenoir

 

1. Yiruma – Fairy Tale

2. Wolfgang Amadeusz Mozart – Rondo a-moll KV 511

3. Fryderyk Chopin – Scherzo b-moll op. 31 nr 2

 

 

IX. Béatrice Moretti

 

1. Franciszek Liszt – Rapsodia węgierska a-moll S. 244 nr 11

2. Yiruma – Fairy Tale

3. Fryderyk Chopin – Polonez A-dur op. 40 nr 1

 

 

X. Jonas Oldermann

 

1. Yiruma – Fairy Tale

2. Fryderyk Chopin – Fantaisie-Impromptu cis-moll op. 66

3. Claude Debussy – Arabesque nr 1

 

 

XI. Paulina Pawlaczek

 

1. Paulina Pawlaczek – Zagubieni we mgle

2. Wojciech Kilar – Temat z filmu Bilans kwartalny

3. Yiruma – Fairy Tale

 

 

XII. Szymon Poparda

 

1. Yiruma – Fairy Tale

2. Wojciech Kilar – Polonez z filmu Pan Tadeusz

3. Claude Debussy – Clair de Lune

 

 

XIII. Mateusz Rudnicki

 

1. Frederic Weatherly – Danny Boy

2. Bronisław Kaper – On Green Dolphin Street

3. Yiruma – Fairy Tale

 

 

XIV. Zara Shah

 

1. Yiruma – Fairy Tale

2. Fryderyk Chopin – Cantabile B-dur op. posth.

3. Yiruma – River Flows in You

 

 

XV. Lucca Siebertz

 

1. Yiruma – Fairy Tale

2. Fryderyk Chopin - Preludium h-moll op. 28 nr 6

3. John Field – Nokturn B-dur nr 5

 

XVI. Ewa Suchowierska

 

1. Jan Sebastian Bach – III Suita angielska g-moll BWV 808 - Preludium 

2. Fryderyk Chopin – Mazurek a-moll op. 17 nr 4

3. Yiruma – Fairy Tale

XVII. Maja Szymańska

 

1. Jan Sebastian Bach - Inwencja dwugłosowa a-moll BWV 784 nr 13

2. Yiruma – Fairy Tale

3. Fryderyk Chopin – Polonez g-moll op. posth. nr 2

 

 

XVIII. Fabian Telęga

 

1. Fryderyk Chopin – Etiuda c-moll op. 25 nr 12

2. Yiruma – Fairy Tale

3. Charles-Valentin Alkan – Le chemin de fer op. 27

 

 

XIX. Jelena Treske

 

1. Yiruma – Fairy Tale

2. Fryderyk Chopin – Preludium Des-dur op. 28 nr 15

3. Jan Sebastian Bach  – Fuga c-moll BWV 847 nr 2 

 

 

XX. Anna Wojciechowska

 

1. Yiruma – Fairy Tale

2. Ignacy Jan Paderewski – Mazurek op. 9 nr 2

3. Dymitr Szostakowicz – Walc liryczny

 

 

XXI. Maciej Zalewski

 

1. Fryderyk Chopin – Mazurek g-moll op. 24 nr 1

2. Franciszek Schubert – Impromptu c-moll op. 90 nr 1

3. Yiruma – Fairy Tale

 

 

XXII. Oskar Zawadowicz

 

1. Wolfgang Amadeusz Mozart – Rondo Alla Turca

2. Fryderyk Chopin – Mazurek B-dur op. 7 nr 1

3. Yiruma – Fairy Tale