Program przesłuchań finałowych

 

I. Hanna Bielecka

 

1. John Field – Nokturn B-dur nr 5

2. Ludovico Einaudi – Divenire
3. Jan Kaczmarek – The Park on Piano

 

 

II. Anna Maria Gąsiorek

 

1. John Field – Nokturn B-dur nr 5

2. Louis Moreau Gottschalk – Capricho español

3. Roman Statkowski – Idylla op. 18

 

 

III. Piotr Kordel

 

1. Medley dwóch utworów – Ludwig van Beethoven – Adagio Cantabile z drugiej części

Sonaty c-moll op. 13 i Jan Sebastian Bach – Jesu, joy of man desiring BWV 147

2. John Field – Nokturn B-dur nr 5

3. Zbigniew Preisner – Melodia na dobranoc

 

IV. Ewelina Kulińska

 

1. John Field – Nokturn B-dur nr 5

2. Fryderyk Chopin - Walc As-dur op. posth.

3. Jan Sebastian Bach – IV Sonata organowa e-moll  BWV 528 II. Andante

 

V. Ludvig Lehmann

 

1. John Field – Nokturn B-dur nr 5

2. Ferenc Liszt – Liebestraum nr 3

3. Józef Elsner – Sonata D-dur nr 2 cz.I Allegro

 

 

VI. Michał Lichota

 

1. John Field – Nokturn B-dur nr 5

2. Yiruma – Maybe Love

3. Fryderyk Chopin – Preludium Des-dur op. 28 nr 15

 

 

VII. Julia Niemiec

 

1. John Field – Nokturn B-dur nr 5

2. John Williams – Hedwig's Theme

3. Ignacy Krzyżanowski – Nokturn g-moll op. 50 nr 1

 

 

VIII. Piotr Paduszyński

 

1. John Field – Nokturn B-dur nr 5

2. Witold Lutosławski – Bukoliki (I-II-III-IV-V)

3. Piotr Paduszyński – Prześwit

 

 

IX. Jakub Papliński

 

1. Fryderyk Chopin – Walc Des-dur op. 64 nr 1

2. John Field – Nokturn B-dur nr 5

3. Wolfgang Amadeusz Mozart – Rondo Alla Turca

 

 

X. Wojciech Parol

 

1. Fryderyk Chopin – Nokturn Es-dur op. 9 nr 2

2. Fryderyk Chopin – Preludium e-moll op. 28 nr 4

3. John Field – Nokturn B-dur nr 5

 

 

XI. Julia Rotko

 

1. Fryderyk Chopin – Nokturn cis-moll op. posth.

2. John Field – Nokturn B-dur nr 5

3. Wolfgang Amadeusz Mozart – Rondo Alla Turca

 

 

XII. Emilia Rzeszutek

 

1. John Field – Nokturn B-dur nr 5

2. Michael Nyman – Big My Secret (utwór z filmu The Piano)

3. Fryderyk Chopin – Polonez b-moll op. posth.

 

 

XIII. Hanna Sadowska

 

1. Andrzej Kurylewicz – Melodia tytułowa z serialu Polskie drogi

2. John Field – Nokturn B-dur nr 5

3. Fryderyk Chopin – Nokturn cis-moll op. posth.

 

 

XIV. Małgorzata Spychała

 

1. John Field – Nokturn B-dur nr 5

2. Fryderyk Chopin – Etiuda f-moll op. 25 nr 2

3. Louis Moreau Gottschalk – Souvenir de Porto Rico “Marche des Gibaros”

 

 

XV. Maria Spychała

 

1. John Field – Nokturn B-dur nr 5

2. Ignacy Jan Paderewski – Krakowiak fantastyczny op. 14 nr 6

3. Jean Sibelius – Barcarola op. 24 nr 10

 

 

XVI. Ewa Suchowierska

 

1. John Field – Nokturn B-dur nr 5

2. Ignacy Jan Paderewski – Nokturn op. 16 nr 4

3. Fryderyk Chopin – Walc F-dur op. 34 nr 3

© 2019 by MusiLingua.